Главная » 2011 Вересень 4 » Бандері пам'ятник, а загиблим євреям котеджі
Бандері пам'ятник, а загиблим євреям котеджі | 12:53 |
У Кременці Тернопільської області на центральній площі відкрили пам'ятник провіднику ОУН Степану Бандері.
Як повідомили «УНІАН» у прес-службі обласної організації Конгресу українських націоналістів, ініціативу кременецького КУНу вдалося реалізувати завдяки місцевому меценату Володимиру Чубу, який взяв на себе всі матеріальні витрати. Участь у відкритті пам'ятника взяли мер Кременця Олексій Ковальчук, голова Конгресу українських націоналістів Степан Брацюнь, представники громадськості. Після відкриття пам'ятника єпископ Тернопільський і Бучацький Української православної церкви Київського патріархату Нестор відслужив панахиду по Бандері. Нагадаємо, 26 грудня 2008 року у Тернополі навпроти облдержадміністрації при вході у парк ім. Т. Шевченка було відкрито пам'ятник Бандері з нагоди 100-річчя від дня його народження, яке припадало на 1 січня 2009 року. Торік пам'ятник Бандері також було відкрито у селі Струсів Теребовлянського району. У той же самий час справа із похованням 15 000 євреїв, на кістках яких українська православна церква під патронатом згаданого вище Нестора і сумнозвісного любителя маленьких дівчат отця Мазурчука будують на спірній території церкву святої Тетяни і майданчик для братчиків створеного Мазурчуком братства ім. Хмельницьго, а місцева влада, роздавши землі окопу Якутського полку, де було поховано тисячі людських тіл потроху готує майданчик для забудови кладовища. Пам'ятник жертвам нацизму занедбали, там постійно влаштовуються п"яні оргії, школярі і місцева молодь періодично розмальовують свастикою пам"ятник (дивіться матеріали про це на нашому сайті) і робиться все, аби цей пам'ятник залишився лише згадкою, а решта поховань зникла, адже будинки для кременецької "еліти" там вже давно заплановано поставити.
Цього року у вересні 69 роковини страшних подій, які призвели до трагедії знищення людей, причому загони шуцманшафту, якими свого часу керували наші українські "патріоти" (це сумна історія, про яку сьогодні не прийнято говорити, але почитайте, сходіть у архів і для вас відкриється інша правда) відіграли у цій трагедії не останню роль. Але ці люди стали "героями", сьогодні вони ходять широко розправивши плечі і гордяться своїми вчинками, до справжнього прикіпіли випадкові бандити військові злочинці.
Місцева кременецька влада відкриває нові пам'ятники, але так і не розібралася із історичною спадщиною, не захистила того, що було зроблено, що нагадує нам про події тих страшних днів, коли більша частина людей світу дозволила статися цій трагедії.
Чому, заявивши про щойно виявлений пам'ятник історичної спадщини (дивіться відеосюжет тут http://kremenecnews.blox.ua/2011/01/Yak-v-Krementsi-schojno-viyavili-masove.html і досі цей пам'ятник не охороняється державою? Чому знову пустила цю справу на самотьок єврейська і світова громада? Ми в цьому році згадуємо Ббин Яр - 70-ті роковини, а хто наступного року згадає 70-ті роковини Кременецької трагедії і чи згадають взагалі?
Кременець став яскравим прикладом того, де влада ігнорує тривожні прояви антисемітизму. Достатньо звернути увагу на коментарі під нашими статтями, стосовно цих подій і стає страшно. Хто дав право одній нації бути вищою за інших? Хто дав право педагогам різко оцінюючи події тих часів одних робити героями, а інших зневажливо кривлячи обличчя зневажати. Таким чином ми виховуємо нетерпимість, яка ніколи не призводить до добра і миру...
Декілька фактів:
За висновками ізраїльського агентства з репатріації "Сохнут", упродовж 2009-2010 років, у світі було зареєстровано найбільшу кількість антисемітських актів від часу закінчення Другої світової. Професор Діна Порат з тель-авівського університету, представляючи новий звіт на розгляд ізраїльського Кабміну, особливо відзначила "загрозливе зростання" антисемітських настроїв в Україні упродовж 2009 року.
З 2004 року зросла безпрецедентна активність антисемітських сил в Україні, за словами професора Порат, ця активність була зафіксована у період агітаційної кампанії, що передувала виборам президента України. Раніше Діна Порат вже називала антисемітизм однією з центральних проблем українського суспільства, котра має постійну тенденцію до зростання. "Все починається зі шкільного виховання. Ми неодноразово звертали на це увагу президента України. Якщо держава боротиметься із цими проявами зі шкільного віку - вірю, що рівень антисемітизму в Україні неодмінно піде на спад", - зауважує депутат Кнесету і екс-глава "Сохнуту" Зеев Бельський. | |
Просмотров: 1566 | Добавил: kremenec | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 2 | |||
| |||