Главная » 2010 Червень 2 » Богдан Ханас про гору Бону (декілька офіційних відомостей)
Богдан Ханас про гору Бону (декілька офіційних відомостей) | 18:41 |
Приємним фактом для адміністрації сайту стала поява замітки Богдана Ханаса на публікацію про гору Бону від 24.05.2010 http://kremenec.at.ua/news/gora_bona_jak_zasib_zarobiti/2010-05-24-123
Якщо прибрати деякі непрофесіональні літературні оберти (журналістика - це не література) ми нарешті маємо офіційну інформацію від служби Андрія Андрійовича Гуславського (директор Кременецько-Почаївського заповідника, екс-мер Кременця), щодо прибутків від продажу квітків на гору Бону. Завдяки цим відомостям ми можемо вималювати картину справжніх прибутків від комерції Заповідника. Дякуємо за співпрацю!
Перед тим, як подати оривок з повідомлення Богдана Ханаса, декілька слів про нього, аби у наших читачів не виникло запитань, стосовно особи автора офіційних данних.
Ханас Богдан Григорович народився у Львові. Викладав французьку мову. Був начальником Кременецького відділу районної освіти, звідки через внутрішній скандал його було переведено на посаду директора ЗОШ №2, а Січковську Ольгу Вікторівну (попереднього директора школи) на його посаду. У школі Богдан Ханас працював не довго, через розтрату коштів, виділених на ремонт школи його було звільнено з посади, але домовитись вдалося і стаття у трудовій книжці звучить "За згодою сторін". Підтвердити ці дані можуть як учні і вчителі школи, так і представники районо. У цей період у Богдана Ханаса виникає велика проблема з алкоголем, його часто бачать на вулицях Кременеця у нетверезому стані, брудного і навіть справившого потребу у штані... Декілька років тому, взявши себе в руки Богдан Ханас став дописувачем місцевої газети, так з під його пера вийшла стаття з різкою критикою нині діючої місцевої влади, яку він називав у своєму пасквилі не інакше, як "грушовидні морди". Через цю статтю постраждав головний редактор місцевої газети "Діалог" Віктор Хмілецький, якого жорстоко побили, в результаті чого він опинився в реанімації (міліція справу замяла). Після виходу у світ статті Богдан Ханас невдовзі змінює стратегію і починає працювати на місцеву владу, періодично пишучи у місцеву газету хвалебні оди про "уряд Кременця". Також він є головою Кременецького міського проводу ВО «Батьківщина».
А тепер оригінальний оривок тексту))
...Квитки, які реалізуються при вході на територію Замкової гори, а вірніше розрахункові квитанції, заповідник закупляє у МП «Оса», реєструє у державній податковій інспекції та реалізує через двох контролерів, що працюють протягом туристичного сезону. 3. У 2009 році до спеціального фонду Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника надійшло 96,3 тис. грн., які були отримані як вхідна плата на Замкову гору, що були використані наступним чином: - 26,4 тис. грн. - оплата праці 2-х контролерів, що працюють на Замковій горі; - 10,9 тис. грн. - нарахування на заробітну плату вище вказаних контролерів; - 18,0 тис. грн. - оплата комунальних послуг, в тому числі оплата водопостачання та водовідведення - 1,0 тис. грн., оплата електроенергії - 4,5 тис. грн., оплата природного газу - 10,4 тис. грн. та оплата вивезення твердих побутових відходів з міського парку та Замкової гори - 2,1 тис. грн; - 12,4 тис. грн. - видання книги «Студії і матеріали з історії Волині»; - 27,3 тис. грн. - оплата послуг та матеріалів на виконання поточних ремонтів об’єктів заповідника; - 1,3 тис. грн. - оплата створення архітектурно-планувального завдання на проведення ремонтно-реставраційних робіт пам’ятки архітектури «Житловий козацький дім» XVIII ст. А здійснювались ці проплати вимушено у зв’язку з тим, що у 2009 році на утримання Заповідника з державного бюджету надійшло тільки 93,5 % до запланованих видатків. 4. Стосовно реставраційних робіт, то у 2007 році заповідник звернувся до Українського регіонального науково-реставраційного інституту «Укрзахідпроектреставрація» з проханням розробити Генеральний план розвитку ДІАЗу, зокрема бачення фахівцями інституту перспективи Замкової гори, стіни якої розбирають як будівельний матеріал жителі прилеглих до гори вулиць, прихоплюють камінці на згадку про перебування на легендарній землі горе-туристи-колекціонери та розкидають їх задля забави дітлахи. Вердикт науковців був такий: консервація існуючих стін та в’їздової вежі, археологічні дослідження території замку, її впорядкування та відтворення втрачених елементів замкових мурів. У 2008 році заповідник проплатив 298 тис. грн. за проведення науково-проектних робіт, а початок ремонтно-реставраційних робіт планувався на весну 2009 року, проте кризові процеси у державі внесли свої корективи і ці заходи були перенесені на наступні роки. Окрім зазначених робіт, планується також облаштування оглядових майданчиків для туристів, будівництво приміщень для екскурсоводів, контролерів, охорони, облаштування автостоянки та окультурення туристичних стежок...
Нарешті ми знаємо про усі плани Заповідника і місцевої влади))))
Коваленко Сергій | |
Просмотров: 2297 | Добавил: kremenec | Рейтинг: 5.0/22 |
Всего комментариев: 6 | ||||
| ||||